Projektowanie stron internetowych, daj się poznać!

Coś więcej niż Twoje miejsce w sieci. Rozgość się, daj się poznać – czas urządzić się na dobre!  To coś znacznie więcej niż Twoja wizytówka w relatywistycznym świecie Matrixa. Dobrze zaprojektowana i zrealizowana strona to miejsce, które działa niezawodnie ale jest przede wszystkim podatna na rozwój – tak aby nadążyć za Twoją prężnie rozwijającą się marką! Z nami zadbasz aby Twoje miejsce w sieci było nie tylko ciekawe, intrygujące – zadbamy też o to, aby była dopasowana do potrzeb jej odbiorcy. Nim ruszysz w przygodę ze swoim sklepem internetowym i sięgniesz po abecadło e-commerce – uwolnij swój wizerunkowy potencjał w sieci, spraw abyś był wiarygodny/a w oczach fanów i klientów!

 

Sklep internetowy, który sprzedaje! Potęga e-commerce!

Sklep internetowy, strona powstała na potrzeby monetyzacji Twojego potencjału, Twoich marzeń – Twojej misji!
Solidny sklep, to miejsce czytelne i przyjemne dla odwiedzającego – Twojego potencjalnego klienta, który na drodze jej eksploracji w sposób płynny zdecyduje się na zakupy!
Ludzie uwielbiają zakupy, jednak musisz im na to pozwolić! Pozwól, że razem z nami stworzysz stronę skrojoną na potrzeby Twojej marki – taką, która spodoba się Twoim klientom, którzy będą wracać po więcej! Czy sklep internetowy jest ważny? Jest zaledwie drobnym elementem całości, ostatnim ogniwem łańcucha sprzedaży! Potencjał swojego sklepu uwolnisz tylko wtedy gdy zadbasz z równym naciskiem na kwestie takie jak wizerunek (strona internetowa) oraz  Twoją aktywność (social mediach, płatna reklama).

 

 

Social media, daj się poznać z innej strony!

Tutaj zawsze się dzieje! Posty, udostępnienia, lajki… O co w tym wszystkim chodzi, co kryje się za mediami społecznościowymi? Wyjaśniamy – Twój największy sprzymierzeniec w budowaniu społeczności (fani, Twoi przyszli klienci) wokół Twojej pasji, uwiarygodnienie Twojej misji (lub usług, produktu!)
Finalnie to najpotężniejsze narzędzie reklamowe, kierujące się swoimi specyficznymi, zmiennymi prawami i algorytmami, psychologią i modą!
To z właśnie social media pozwolą Ci zaprosić ludzi do odwiedzenia Twojej strony internetowej lub sklepu – to właśnie one pomogą Ci utrzymać Twoją markę na powierzchni – a wreszcie to dzięki nim poznasz najlepiej swoich klientów!
Nie tak łatwo wyróżnić się w morzu podobnych marek?. W jaki sposób przykuć uwagę? Jak pozyskać zaangażowanych fanów? Jak właściwie działa płatna reklama i czy lajki przekładają się na faktyczne zainteresowanie Twoją pasją, produktami lub usługami? – A może już próbowałeś/aś sił z Twarzoksiążką i zadajesz sobie pytanie Dlaczego innym to działa a u mnie nie? W tym miejscu wkracza magia, kreatywność i…marketing! Uwolnij potencjał, poznając się i pozwalając innym poznać Cię z innej strony!

 

Płatna reklama!

Musisz wiedzieć, że Twoi klienci są w sieci – czekają na Ciebie! Płatna reklama nie jest koniecznością dla prowadzenia sprawnego biznesu – jest jednak nowoczesnym rozwiązaniem, które nie sposób przecenić!

Uwolnij swój potencjał z płatną reklamą – z nami dowiesz się jak to zrobić w sposób efektywny z uwzględnieniem etapu rozwoju Twojej marki, dowiesz się dlaczego droga płatna reklama ma sens tylko w niektórych przypadkach!

Uwolnij potencjał dzięki przemyślanej płatnej reklamie – pomożemy ją skonstruować, zadbamy o całokształt!

 

Identyfikacja wizualna! Niech przemówi Brand!

Czy jest coś ważniejszego dla wizerunku marki niż logo – najlepiej kreatywne, zawierające pierwiastek energii leżącej u fundamentu marki – czytelne, wyglądające znakomicie na wszystkim, w każdym rozmiarze i każdych warunkach! Identyfikacja wizualna to całokształt tworzący Twoją rozpoznawalność! – składają się na nią logo, wizytówka, papier firmowy, ale i to co klient zaobserwuje na Twojej stronie internetowej. Pierwsze wrażenie zrobisz tylko raz – podobnie z Twoim produktem. Solidny brand potrafi sklasyfikować Twój projekt jako premium na długo zanim Twój potencjalny klient go wypróbuje! Pragniesz wyróżnić swój ekologiczny produkt? Zadbaj aby wkraczający do sklepu wiedział gdzie sięgnąć! Myślisz poważnie o swojej marce? Zacznij od identyfikacji wizualnej swojej firmy – to ona wyznacza kierunek, nierozerwalnie buduje Twoją rozpoznawalność!

 

Druk, DTG/Flex. Gorąco tu!

Technologie druku i termotransferu. Gadżety reklamowe? Zapomnij o tym terminie – porozmawiajmy o naprawdę użytecznych i eleganckich nośnikach Twojej idei, napędzającej Ciebie i Twoją markę!
Z nami wyniesiesz odzież promocyjną do rangi sztuki! Wyobraź sobie intrygujące wielobarwne wzory na odzieży i tkaninach, pomyśl o wyrobach introligatorskich wykańczanych ręcznie. Postaw na produkty klasy premium – zaufaj nam, wspólnymi siłami odnajdziemy kolejne drogi zastosowania druku bezpośredniego i termotransferu! A co gdy wolisz zachowawczą klasykę? Porozmawiajmy o Twoich oczekiwaniach!

 

3D

3D to nie tylko świat gier i animacji – to wspaniałe narzędzia umożliwiające tworzenie zjawiskowych wizualizacji obiektów architektonicznych, wnętrz czy produktów. To najlepsze wsparcie dla każdego szanującego się designera – a wreszcie podstawa do stworzenia druku 3D! Przyszłość czeka na Ciebie, wystarczy po nią sięgnąć… Uwolnij potęgę trzech wymiarów!

 

Ilustracja! Chodź, pomaluj mi świat!

Rzemiosło artystyczne zaprzęgnięte do sztuki projektowej, użytkowej i branży rozrywkowej! To nie tylko klasyczny rysunek i malarstwo. To wszelkie techniki, których tradycje sięgają na wiele wieków wstecz – takie jak akwaforta, miedzioryt ale i nieco młodszy linoryt. W swojej czystej formie – jest sztuką. Co jednak gdy po adaptacji na potrzeby projektów ery cyfrowej zyskują na nowej jakości? To właśnie projekty łączące zagadnienia nowoczesnego designu z tradycyjnymi rzemiosłami stanowią trzon najprężniej rozwijających się marek o unikalnym brandzie! Tylko dla wymagających, sprawdź!

 

 

Dla muzyków i producentów muzycznych -grafika, która współgra!

Muzyka, królowa sztuk abstrakcyjnych…przynajmniej do momentu gdy nie nada się jej kontekstu z pomocą angażujących tekstów lub oprawy wizualnej! Znane nam są potrzeby zespołów tworzących swój brand, doświadczenie zdobywaliśmy we współpracy z uznanymi na całym świecie zespołami. Szukasz oryginalnej oprawy graficznej dla płyty nad którą pracujesz? A może pracujesz nad niezależnością – chcesz prowadzić dystrybucję Twojej muzyki na własną rękę, potrzebujesz strony i sklepu w internecie? A może przeciwnie – potrzebny Ci wydawca? Posiadamy długie doświadczenie w pracy z twórcami takimi jak Ty! Znamy sytuację rynkową, wiemy jak pomóc! Poznaj powołaną przez nas do życia inicjatywę – portal streamingowy Con4Live. Napisz do nas!

 

 

Nasze wydawnictwo! Świat do Ciebię macha!

Piszesz, komponujesz/produkujesz muzykę, ilustrujesz? Czym się zajmujesz? Pora z tym wyjśc do Ludzi! Apostrophe Creative Communities prowadzi zarejestrowane wydawnictwo. Pod naszą opieką i pełnym wsparciem (zapoznaj się z obszarem naszych działalności!) przekonasz się, że świat stoi przed Tobą otworem. Przedstaw swoją koncepcję. Możesz liczyć na liberalne warunki, które zapewnią Ci pełnię swobody twórczej przy godnej i uczciwej dla artysty monetyzacji twórczości. Przedstaw się, opowiedz o sobie jeszcze dziś!

 

Concept Art

Sztuka tworzenia koncepcji na potrzeby przemysłu rozrywkowego – gier komputerowych, konsolowych ale i karcianek i planszówek. Jesteśmy otwarci na współpracę. Posiadamy szerokie doświadczenie, wśród naszych projektantów odnajdziesz artystów zapoznanych z specyfiką pracy w branży. Poza grami komputerowymi, jego założenia i techniki – takie jak malarstwo cyfrowe oraz matte painting doskonale sprawdzają się w szeroko pojętej branży kreatywnej. Podejmij współpracę z zespołem, który jako pierwszy w Polsce zdecydował się inspirować tą dziedziną w skrajnie różnych i odległych obszarach działalności!

 

Projektowanie etykiet i opakowań

Zawierają się w dziedzinie identyfikacji wizualnej – odpowiadają za Twój rozpoznawalny brand. Na ich potrzeby wychodzimy ze strefy komfortu, poszukujemy rozwiązań nietuzinkowych – pomysłów, które zapewnią unikalność. Łączymy dziedziny nowoczesnego projektowania, rzemiosła artystycznego oraz rewolucyjnych technologii aby zapewnić Ci produkt unikalny, wyróżniający na skalę rynkową. Pozwól, że zaprojektujemy dla Ciebie oryginalne opakowanie – jego design w zamyśle zwróci uwagę na funkcjonalność i intrygującą bryłę. Zadbamy o spójną identyfikację wizualną oraz oprawę graficzną. Postaw na rozwiązania, które zapadają w pamięć!