Marka odzieżowa. Kolektyw artystów i projektantów.

Wspólnymi siłami spełniamy nasze marzenia – napełniamy świat swoją sztuką. Za język wypowiedzi służą nam tworzone specjalnie na potrzeby naszej misji dzieła sztuki oraz jego medium – nośniki takie jak koszulki i przedmioty codziennego użytku. Z pomysłem, smakiem – nastawieniem szerzenia pasji i przekazu, który ma moc zmiany świata i nas samych! Comma jest wyjątkowa – pozwala artystom uwolnić swój potencjał, znosi ograniczenia z jakimi mierzą się Twórcy każdego dnia!

Platforma streaming’owa – koncerty LIVE!

Platforma Con4Live nie jest substytutem występów Live. Jest kolejną drogą dotarcia Artysty do Fanów – nowe narzędzia, nowe możliwości i doznania, które wkrótce staną się nieodłącznym standartem w muzycznej branży rozrywkowej. Najnowocześniejsze opcje personalizacji doznań i interakcji między Odbiorcą a Występującym. Con4Live nie jest marką powstałą w odpowiedzi na potrzeby rynku – zrodziła się aby wyznaczać nowe granice i dostarczać doznania w nowej jakości i w każdym czasie!

Meble multifunkcjonalne! Design dla Wymagających

Najnowocześniejsze rozwiązania dla Tych klientów, którzy szukają multifunkcjonalnych mebli, które sprawdzą się w każdych warunkach. Minimalizm w ekskluzywnym wydaniu i topowe projekty. Verizzo jest polską marką, która znajduje szczególnie uznanie na rynku europejskim!

Meble z pomysłem dla każdego salonu i na każdą codzienność.

Rozkładają się i podnoszą by zapewniać stabilność i wygodę – meble stworzone na każdą potrzebę. Imiona mebli, tak chętnie powtarzane przez klientów dają pewną wskazówkę – bardziej przyjacielskich i pomocnych ławostołów, stolików i ław nie znajdziesz. Liczy się nie tylko urok ale i funkcjonalność!