Piotr

Piotr koduje realia i tempo pracy w naszym zespole, organizmie zwanym Apostrophe. Jest mięsiwem pompującym entuzjazm w nasze żyły ale i nadświadomością, czytającą nasze intencje i pomysły. To własnie z nim przyjdzie Ci najczęściej rozmawiać – o procesie tworzenia i magii, odbywającej się tu i teraz! To dzięki pracy tego gościa zrozumiesz pokręcone procesy myślowe naszego zespołu i jaśniejsze staną się nawet najdziwniejsze pomysły!

Potem pogawędzicie o ostatniej płycie Tool lub starej, dobrej muzyce minionej (dla niektórych) epoki.

Pozwól mu tylko zaparzyć napar – kawę pija czarną i gęstą niczym wąsy Frank’a Zappy.

Sowa (Piotr/Sauron) tłumaczy… i nieustannie rozmawia – robi to nawet z maszynami, których dialekty, żargony i humorki zna wszystkie!  Szepcze do drukarek i ploterów – a te odwdzięczają się realizacjami, które zwalą Cię z nóg!

Zaproś Piotra do swojej głowy – a przekonasz się, że wszystko się da – trzeba po prostu wiedzieć jak przestać próbować – a jak zacząć zrealizować! Jego największy sekret – jest wizjonerem i Artystą! Przyjrzyj się, a dostrzeżesz jeszcze więcej – pisarza pełnego refleksji, muzyka a wreszcie artystę, który wyniósł projektowanie nowoczesnych mebli do rangi sztuki!

Wybierasz się do Piotra na rozmowę? Zabierz ze sobą ulubioną książkę lub płytę! Weź też ze sobą moc energii – o Twoje poczucie zadba najlepiej!

Piotr